SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 90 cm sprchová zástěna sklo Shade STR4P0905068
Kód: SSW00607Související produkty
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna s vyrovnávacím profilem EASY od SanSwiss v aktraktivním dekoru skla Shade. 8 mm bezpečnostní sklo je na vnitřní straně skla vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle, na vnější straně skla atraktivní design skla se sítotiskem. Včetně stabilizační vzpěry 1250 mm. Celková výška včetně stabilizační vzpěry 2017 mm. Zástěnu lze namontovat vpravo i vlevo. Včetně podlahové lišty v barvě aluchrom. SanSwiss nabízí kromě standardně dodávané stabilizační vzpěry i rohovou nebo stropní vzpěru. Záleží na Vašem přání i možnostech koupelny, kterému řešení dáte přednost. Zástěnu lze instalovat na vaničku i na dlažbu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630042375786 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
Walk-in sprchová zástěna BE COLOR 158 - 160 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |