SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 150 cm sprchová zástěna sklo Transparent STR4P1500907
Kód: SSW00645Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna SanSwiss EASY WHITE LINE v nadčasové matné bílé barvě pro maximální komfort při sprchování. Kvalitní materiály a nadčasový design v matné bílé barvě. 8 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Včetně atraktivní bílé stabilizační vzpěry 1250 mm (lze zkrátit), celková výška včetně stabilizační vzpěry 2017 mm. Zástěnu lze namontovat vlevo i vpravo. Včetně podlahové lišty v matně bílé barvě. Volitelné příslušenství: rohová nebo stropní vzpěra v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057528757 |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Bílá |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 140 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WM0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 128 - 130 x 200 cm rám fialová sklo čiré BBCO504494104
Do 1 měsíce
12 419 Kč
Sprchové kouty WALK-IN 128 - 130 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 158 - 160 x 200 cm rám fialová sklo čiré BBCO507494104
Do 1 měsíce
14 518 Kč
Walk-in sprchová zástěna BE COLOR 158 - 160 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré
SALECODE:BER3:3:%
8 087 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |