SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 100 cm sprchová zástěna sklo Shade STR4P1000968
Kód: SSW00601Související produkty
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna s vyrovnávacím profilem EASY od SanSwiss v elegantní matně bílé barvě a v aktraktivním dekoru skla Shade. 8 mm bezpečnostní sklo je na vnitřní straně skla vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle, na vnější straně skla atraktivní design skla se sítotiskem. Včetně stabilizační vzpěry 1250 mm. Celková výška včetně stabilizační vzpěry 2017 mm. Zástěnu lze namontovat vpravo i vlevo. Včetně podlahové lišty v matně bílé barvě. SanSwiss nabízí kromě standardně dodávané stabilizační vzpěry i rohovou nebo stropní vzpěru. Záleží na Vašem přání i možnostech koupelny, kterému řešení dáte přednost. Zástěnu lze instalovat na vaničku i na dlažbu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057528658 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Bílá |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |