SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 100 cm sprchová zástěna sklo Brume STR4P1005081
Kód: SSW00596Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Do 3 dnů
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
6 537 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna s vyrovnávacím profilem EASY od SanSwiss v aktraktivním dekoru skla Brume. 8 mm bezpečnostní sklo je na vnitřní straně skla vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle, na vnější straně skla atraktivní design skla se sítotiskem. Včetně stabilizační vzpěry 1250 mm. Celková výška včetně stabilizační vzpěry 2017 mm. Zástěnu lze namontovat vpravo i vlevo. Včetně podlahové lišty v barvě aluchrom. SanSwiss nabízí kromě standardně dodávané stabilizační vzpěry i rohovou nebo stropní vzpěru. Záleží na Vašem přání i možnostech koupelny, kterému řešení dáte přednost. Zástěnu lze instalovat na vaničku i na dlažbu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057518086 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 100 x 200 cm černá sklo transparent GW9WA030SZ1
Skladem v eshopu
10 957 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |