SanSwiss Ronal WALK-IN CADURA 140 cm levá sprchová zástěna sklo Transparent CAW2G1405007
Kód: SSW05796Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. 6 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. 10 mm prahová lišta, nástěnný profil v aluchromu. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální - lze ji použít i jako stropní vzpěru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057504621 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
11 167 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
10 639 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 108 - 110 x 200 cm rám fialová sklo čirá BBCO502494104
Do 1 měsíce
9 199 Kč
Sprchové kouty WALK-IN BE COLORS WALK-IN 108 - 110 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 150 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WP0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |