SanSwiss Ronal WALK-IN CADURA 140 cm levá sprchová zástěna sklo Shade CAW2G1401268
Kód: SSW05682Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA GOLD LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Zlatá barva je luxusní a exkluzivní, stějně tak Walk-in zástěna SanSwiss - CADURA GOLD LINE. 6 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Netradiční dekor skla Shade s bílým sítotiskem pro větší intimitu při sprchování. 10 mm prahová lišta, nástěnný profil ve zlaté barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057538138 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 110 x 200 cm bílá matná sklo transparent GW9WD0E0SZ1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 128 - 130 x 200 cm rám fialová sklo čiré BBCO504494104
Do 1 měsíce
12 419 Kč
Sprchové kouty WALK-IN 128 - 130 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |