Kód: SSW07784
slevaX SALECODE:BER3:3:%
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Do 3 týdnů
Detailní informace
Detailní popis produktu
Montážní set s krátkou otočnou stěnou ve 180° v matné černé barvě ze 6mm bezpečnostního skla. Antiplaková úprava skla Aquaperle. Kotvicí a spojovací profil + krátká otočná stěna o šířce 406 mm. Délka vodorovné/stropní vzpěry 1500 mm. Maximální výška stropu pro kotvení je 3000 mm. Digitální tisk (černá keramická barva) na přední straně skla. Krátká otočná stěna částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.