Kód: SSW07789
slevaX SALECODE:BER3:3:%
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Do 3 týdnů
montáž vlevo
Detailní informace
Detailní popis produktu
Montážní set s krátkou otočnou stěnou ve 180° v matné černé barvě ze 6mm bezpečnostního skla. Antiplaková úprava skla Aquaperle. Kotvicí a spojovací profil + krátká otočná stěna o šířce 406 mm. Délka vodorovné/stropní vzpěry 1500 mm. Maximální výška stropu pro kotvení je 3000 mm. Černý sítotisk na přední straně skla. Jedná se o montáž vlevo (požadujete-li montáž vpravo, objednejte BTE3R). Krátká otočná stěna částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.