SanSwiss EASY 41 cm montážní set BTE3 - krátká otočná stěna ve 180° - bílý/sklo Parsol BTE304060920
Kód: SSW07781
slevaX SALECODE:BER3:3:%
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Do 3 týdnů
Detailní informace
Detailní popis produktu
Montážní set s krátkou otočnou stěnou ve 180° v matné bílé barvě ze 6mm bezpečnostního skla. Antiplaková úprava skla Aquaperle. Kotvicí a spojovací profil + krátká otočná stěna o šířce 406 mm. Délka vodorovné/stropní vzpěry 1500 mm. Maximální výška stropu pro kotvení je 3000 mm. Sklo 20 - Parsol šedá. Krátká otočná stěna částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.