SanSwiss EASY 41 cm montážní set BTE3 - krátká otočná stěna ve 180° - bílý/sklo Brume BTE3R04060981
Kód: SSW07778
slevaX SALECODE:BER3:3:%
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Do 3 týdnů
montáž vpravo
Detailní informace
Detailní popis produktu
Montážní set s krátkou otočnou stěnou ve 180° v matné bílé barvě ze 6mm bezpečnostního skla. Antiplaková úprava skla Aquaperle. Kotvicí a spojovací profil + krátká otočná stěna o šířce 406 mm. Délka vodorovné/stropní vzpěry 1500 mm. Maximální výška stropu pro kotvení je 3000 mm. Dekor skla Brume - bílý sítotisk na přední straně skla pro zajištění intimity. Jedná se o montáž vpravo (požadujete-li montáž vlevo, objednejte BTE3L). Krátká otočná stěna částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.