SanSwiss DIVERA 90 cm zalamovací dveře - aluchrom/sklo Screen D22K0905087
Kód: SSW08634Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 455 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
DIVERA od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout, nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Sklo 87 - Screen. Magnetické těsnění. Jednoduchý naklapávací systém spojení dveří a boční stěny v úhlu 90° zajišťuje naprostou těsnost a vzhled i bez vrtání a sešroubování. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Jedná se o zalamovací dveře. Sprchové dveře se otvírají vlevo i vpravo. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Aluchromový vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design. Sprchová zástěna je dodávána v 1 balení. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo je možná kombinace s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami D22F1 (U-montáž) nebo s bočními stěnami D22F1 a D22F3 (U-montáž). Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057561044 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV70E00Z1
Skladem v eshopu
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMG0E00Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 180 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMY0E00Z1
Do 2 týdnů
16 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 100 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OA0E01Z1
Do 2 týdnů
10 892 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |