SanSwiss DIVERA 90 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen D22WI20905087
Kód: SSW08478Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 950 mm odtokový žlab nerezový X01390
Skladem v eshopu
7 005 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekorové sklo 87 - Screen. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna v 90° - D22BTK204575007 o šířce 457 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Součástí je vodorovná vzpěra o délce 1200 mm – lze zkrátit. Volitelně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567350 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 140 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WM0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 695 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 100 x 200 cm černá sklo transparent GW9WA030SZ1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 160 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WS0C0SZ1
Skladem v eshopu
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 80 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9W40C0SZ1
Skladem v eshopu
7 850 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |