SanSwiss DIVERA 90 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen D22WI1V0905087
Kód: SSW08514Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
Aqualine Pavino 2710-80 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 760 x 140 x 92 mm nerez
Skladem v eshopu
3 211 Kč
Rošt pro vsazení dlažby
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-850 DN50 černá mat GMO24B
Skladem v eshopu
7 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekorové sklo 87 - Screen. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – stropní vzpěra D22BTK1V (výška 1200 mm - lze zkrátit). Walk-in zástěnu lze doplnit o doplňkovou boční stěnu D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567053 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1030-02
Skladem v eshopu
4 162 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1413-02
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 700 x 2000 mm GX1570
Skladem v eshopu
4 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1413-03
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1412-04
Skladem v eshopu
9 185 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 120 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1412GX1010
Skladem v eshopu
7 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1410-07
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 70 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1270GX1010
Skladem v eshopu
4 624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 110 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1411GX1010
Skladem v eshopu
7 184 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1410-05
Skladem v eshopu
8 832 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |