SanSwiss DIVERA 90 cm pevná stěna - aluchrom/sklo Transparent D22WI20905007
Kód: SSW08484Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-750 DN50 černá mat GMO23B
Skladem v eshopu
7 032 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Čiré sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna v 90° - D22BTK204575007 o šířce 457 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Součástí je vodorovná vzpěra o délce 1200 mm – lze zkrátit. Volitelně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057543507 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1050-04
Skladem v eshopu
5 229 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1410-05
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1411-05
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1210GX1010
Skladem v eshopu
5 744 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1480-01
Skladem v eshopu
6 519 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1414-06
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1415-07
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1060-02
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |