SanSwiss DIVERA 70 cm rohový vstup - aluchrom/sklo Transparent D22SE2B0705007
Kód: SSW08607Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
Detailní popis produktu
DIVERA od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout. Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní čiré sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Magnetické těsnění. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Dvojitá pojezdová kolečka pro lehký a tichý chod při otvírání sprchových dveří. Posuvné dveře disponují naklapávacím systémem se spodním vodicím dílem pro velmi snadné a rychlé čištění. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Aluchromový vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Ergonomická madla pro komfortní otvírání a zavírání dveří. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design. Sprchový kout je dodáván v 1 balení. Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi lze kombinovat s boční stěnou D22F1 (U-montáž) - pro U-montáž je nutné objednat rohovou vzpěru D22EV1.10.500 pro zajištění stability. Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057539630 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1290CL-G
Do 3 dnů
11 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 150 x 200 cm posuvné pravá brillant transparent CI D2R 150200 VPE
Skladem v eshopu
12 628 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/630_CI PIG/900
Skladem v eshopu
14 193 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/230_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 101 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Tower Line sprchové dveře dvoukřídlé 100 x 201,2 cm 731-1000000-01-02 stříbro / transparent
Na dotaz
12 124 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1280CR-B
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
8 503 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |