SanSwiss DIVERA 130 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo bílé linky D22WI31305088
Kód: SSW08454Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Sklo 88 - bílé linky. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna ve 180° - D22BTK304005007 o šířce 400 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Včetně vodorovné vzpěry o délce 1200 mm – lze zkrátit. Za příplatek je možné kombinovat Walk-in zástěnu se stropní vzpěrou. Voltielně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in záástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567664 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
11 042 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/230_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 101 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1212MR-B
Do 3 dnů
12 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa Acril - porta new sprchové dveře do niky 140 - 150 x 190 cm posuvné bílá plast OLNNC1FS150031
Do 1 měsíce
3 681 Kč
Sprchové dveře Olsen Spa PORTA NEW s exluzivním systémem, který zaručuje rezistenci vůči korozi, odlupu barvy a nárazům, podtrhují moderní design každé koupeny. Vysoce kvalitní...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |