SanSwiss DIVERA 120 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen D22WI1H1205087
Kód: SSW08494Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1050 mm DN50 nerez GMP96
Do 3 týdnů
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Do 3 dnů
6 472 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekorové sklo 87 - Screen. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – vodorovná vzpěra D22BTK1H. Možná je kombinace dvou Walk-in zástěn D22WI1H pomocí spojovacího dílu VTBTK.10. K dispozici v aluchromovém provedení. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 pro L-montáž.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057566858 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Alina Walk In Line zástěna 40 x 200 cm černý elox transparent AI TWF 040200 NPE
Skladem v eshopu
5 382 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line walk in sprchová zástěna 80 cm brillant transparent CI FXG 080200 VPE
Skladem v eshopu
6 213 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |