SanSwiss DIVERA 120 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo bílé linky D22WI31205088
Kód: SSW08455Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Do 3 dnů
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Sklo 88 - bílé linky. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna ve 180° - D22BTK304005007 o šířce 400 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Včetně vodorovné vzpěry o délce 1200 mm – lze zkrátit. Za příplatek je možné kombinovat Walk-in zástěnu se stropní vzpěrou. Voltielně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in záástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567619 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Alina Walk In Line zástěna 40 x 200 cm černý elox transparent AI TWF 040200 NPE
Skladem v eshopu
5 382 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 100 x 200 cm černá sklo transparent GW9WA030SZ1
Skladem v eshopu
10 957 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |