SanSwiss DIVERA 100 cm zalamovací dveře - aluchrom/sklo Transparent D22K1005007
Kód: SSW08638Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Do 3 dnů
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 475 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
DIVERA od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout, nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní čiré sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Magnetické těsnění. Jednoduchý naklapávací systém spojení dveří a boční stěny v úhlu 90° zajišťuje naprostou těsnost a vzhled i bez vrtání a sešroubování. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Jedná se o zalamovací dveře. Sprchové dveře se otvírají vlevo i vpravo. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Aluchromový vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design. Sprchová zástěna je dodávána v 1 balení. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo je možná kombinace s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami D22F1 (U-montáž) nebo s bočními stěnami D22F1 a D22F3 (U-montáž). Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057539548 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné třídílné černá čiré sklo AL4512B
Do 3 dnů
17 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa VITORIA NEW 80 x 190 cm OLBENW102680CC sprchové dveře
Skladem v eshopu
4 671 Kč
SALECODE:BER3:3:%
14 864 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1212CL-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |