SanSwiss DIVERA 100 cm zalamovací dveře - aluchrom/sklo Screen D22K1005087
Kód: SSW08633Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
Detailní popis produktu
DIVERA od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout, nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Sklo 87 - Screen. Magnetické těsnění. Jednoduchý naklapávací systém spojení dveří a boční stěny v úhlu 90° zajišťuje naprostou těsnost a vzhled i bez vrtání a sešroubování. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Jedná se o zalamovací dveře. Sprchové dveře se otvírají vlevo i vpravo. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Aluchromový vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design. Sprchová zástěna je dodávána v 1 balení. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo je možná kombinace s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami D22F1 (U-montáž) nebo s bočními stěnami D22F1 a D22F3 (U-montáž). Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057561099 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 110 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVDCC0LZ1
Skladem v eshopu
13 422 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1211CL-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4515C
Do 3 dnů
15 987 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
11 042 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 43 x 120 x 202 cm otevárací s pevnou stěnou brillant transparent CI FXO/430_CI EPF/1200
Skladem v eshopu
15 414 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |