SanSwiss DIVERA 100 cm třídílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen D22S31005087
Kód: SSW08617Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
DIVERA od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout, nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Sklo 87 - Screen. Magnetické těsnění. Jednoduchý naklapávací systém spojení dveří a boční stěny v úhlu 90° zajišťuje naprostou těsnost a vzhled i bez vrtání a sešroubování. Jedná se o třídílné sprchové dveře, které lze otvírat jak vlevo, tak i vpravo. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Posuvné dveře disponují naklapávacím systémem se spodním vodicím dílem pro velmi snadné a rychlé čištění. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Aluchromový vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design. Sprchová zástěna je dodávána v 1 balení. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo je možná kombinace s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami D22F1 (U-montáž) nebo s bočními stěnami D22F1 a D22F3 (U-montáž). Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057561648 |
| Typ: | Posuvné třikřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1211MR-CH
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Do 3 dnů
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1290CL-G
Do 3 dnů
11 352 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |