SanSwiss DIVERA 100 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Transparent D22WI21005007
Kód: SSW08483Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Akce
–30 %
Kód: 154295
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1050 mm DN50 nerez GMP96
Do 3 týdnů
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Čiré sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna v 90° - D22BTK204575007 o šířce 457 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Součástí je vodorovná vzpěra o délce 1200 mm – lze zkrátit. Volitelně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057543514 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |