SanSwiss DIVERA 100 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Transparent D22WI1V1005007
Kód: SSW08519Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Čiré sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – stropní vzpěra D22BTK1V (výška 1200 mm - lze zkrátit). Walk-in zástěnu lze doplnit o doplňkovou boční stěnu D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544672 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |