SanSwiss DIVERA 100 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo bílé linky D22WI1H1005088
Kód: SSW08489Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – vodorovná vzpěra D22BTK1H. Možná je kombinace dvou Walk-in zástěn D22WI1H pomocí spojovacího dílu VTBTK.10. K dispozici v aluchromovém provedení. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D2F3 pro L-montáž.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057566810 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line walk in sprchová zástěna 80 cm brillant transparent CI FXG 080200 VPE
Skladem v eshopu
6 213 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |