SanSwiss Cadura 90 cm jednokřídlé dveře - černý/sklo Screen CA1CG0900687
Kód: SSW09681Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Sprchová zástěna v atraktivní černé matné barvě - BLACK LINE. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Při montáži do niky nutno objednat instalační set V2.CA.06 (za příplatek). Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou CAT1 nebo se sprchovými dveřmi CA1CD pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548571 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVACE00Z1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVGC30LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 90 cm HI 2B2 09020 VPE
Skladem v eshopu
19 710 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 160 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMS0E00Z1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVDCE0LZ1
Skladem v eshopu
14 441 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |