SanSwiss Cadura 90 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA1CD0905087
Kód: SSW09817Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 950 mm odtokový žlab nerezový X01390
Skladem v eshopu
7 005 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Při montáži do niky nutno objednat instalační set V2.CA.50 (za příplatek). Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou CAT1 nebo s dveřmi CA1CG pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548366 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV40E00Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 995 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV70A00Z1
Skladem v eshopu
8 442 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 170 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMV0E00Z1
Do 2 týdnů
15 624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVDCE0LZ1
Skladem v eshopu
14 441 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |