SanSwiss Cadura 90 cm dvoudílné posuvné dveře levé - bílá/sklo Screen CAE2G0900987
Kód: SSW09415Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 287 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 750 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 372 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily i madlo jsou v nadčasové bílé matné barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550628 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 160 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMS0E00Z1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 180 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMY0E00Z1
Do 2 týdnů
16 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 215 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 019 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |