SanSwiss Cadura 75 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Transparent CAT40750607
Kód: SSW09173Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan SLIM RIVER 100 cm RV100 sprchový kanálek s roštem
Skladem v eshopu
5 882 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 189 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-750 DN50 GMQ33
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné černé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057570367 |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1412-07
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1490-04
Skladem v eshopu
7 637 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1414-02
Skladem v eshopu
9 666 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 800 x 2000 mm GX1580
Skladem v eshopu
4 632 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1413-08
Skladem v eshopu
11 068 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1410-08
Skladem v eshopu
9 520 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1411-06
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |