SanSwiss Cadura 70 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Transparent CAT40700607
Kód: SSW09174Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné černé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057539937 |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 100 x 200 cm černá sklo transparent GW9WA030SZ1
Skladem v eshopu
10 957 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |