SanSwiss Cadura 70 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen CAT40705087
Kód: SSW09094Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553162 |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Do 3 dnů
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |