SanSwiss Cadura 70 cm dvoudílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAE2D0705087
Kód: SSW09692Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Do 3 dnů
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 475 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekorskla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550208 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1290CL-B
Do 3 dnů
10 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1280ML-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1280CR-B
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1212CR-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |