SanSwiss Cadura 180 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Screen CAW2D1800687
Kód: SSW09233Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan SLIM RIVER 100 cm RV100 sprchový kanálek s roštem
Skladem v eshopu
5 882 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 850 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO24
Skladem v eshopu
5 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA BLACK LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Černá barva je klasikou v interiérovém designu. Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími černými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné černé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554138 |
| ? Šířka: | 180 - 189 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1415-03
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1414-06
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1411-05
Skladem v eshopu
9 348 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo Brick matné WI120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonuVzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1413-08
Skladem v eshopu
11 068 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1415-01
Skladem v eshopu
10 131 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1410-05
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1410-03
Skladem v eshopu
7 602 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |