SanSwiss Cadura 180 cm jednodílné posuvné dveře - zlatý/sklo Screen CAS2D1801287
Kód: SSW09290Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551151 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 180 - 189 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 150 x 200 cm posuvné pravá brillant transparent CI D2R 150200 VPE
Skladem v eshopu
12 628 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1290CL-G
Do 3 dnů
11 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 43 x 110 x 202 cm otevírací s pevnou stěnou brillant transparent CI FXO/430_CI EPF/1100
Skladem v eshopu
15 130 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 110 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVDCC0LZ1
Skladem v eshopu
13 422 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |