SanSwiss Cadura 180 cm jednodílné posuvné dveře - černý/sklo Screen CAS2G11600687
Kód: SSW09569Související produkty
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Skladem v eshopu
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 800 mm DN40 nerez 4943.204.8C
Skladem v eshopu
1 790 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Kolekce BLACK LINE od SanSwiss s elegantními profily i madlem v nadčasové černé barvě vytvoří dokonalý soulad v koupelně. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551571 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 180 - 189 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Skladem v eshopu
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1210CR-CH
Skladem v eshopu
10 952 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1280CR-CH
Skladem v eshopu
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Skladem v eshopu
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 110 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4611
Skladem v eshopu
8 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1290CR-CH
Skladem v eshopu
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo matné GT1290ML-CH
Skladem v eshopu
11 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1290CL-G
Skladem v eshopu
11 352 Kč
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 120 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1212MR-CH
Skladem v eshopu
12 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1290CL-CH
Skladem v eshopu
10 712 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |