SanSwiss Cadura 180 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2G1805087
Kód: SSW09723Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551601 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 180 - 189 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth Tower Line sprchové dveře dvoukřídlé 100 x 201,2 cm 731-1000000-01-02 stříbro / transparent
Na dotaz
12 124 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1212CL-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1211MR-CH
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 110 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVDCC0LZ1
Skladem v eshopu
13 422 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1290ML-B
Do 3 dnů
11 592 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |