SanSwiss Cadura 170 cm jednodílné posuvné dveře - bílý/sklo Screen CAS2G1700987
Kód: SSW09442Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily i madlo jsou v atraktivní matné bílé barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551540 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 170 - 179 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1280MR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1211CL-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
SALECODE:BER3:3:%
15 204 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa Flex Marte New sprchové dveře do niky 160 - 180 x 185 cm posuvné bílá plast OLBBXF135001
Do 1 měsíce
6 111 Kč
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1290CL-G
Do 3 dnů
11 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1211MR-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |