SanSwiss Cadura 170 cm jednodílné posuvné dveře - aluchrom/sklo Screen CAS2D1705087
Kód: SSW09713Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551120 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 170 - 179 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1280MR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1211MR-CH
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
17 721 Kč
rohový vstup dvoudílný s křídlovými dveřmi nerovnostranné provedení - aluchrom/sklo Transparent
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1280CL-B
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
14 864 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Do 3 dnů
11 912 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |