SanSwiss Cadura 150 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Screen CAW2D1500687
Kód: SSW09235Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA BLACK LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Černá barva je klasikou v interiérovém designu. Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími černými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné černé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554053 |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1060-01
Skladem v eshopu
4 885 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1060-03
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1412-01
Skladem v eshopu
8 583 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1413-04
Skladem v eshopu
9 701 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1411-07
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1480-03
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1414-08
Skladem v eshopu
11 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |