SanSwiss Cadura 140 cm jednokřídlé dveře - zlatý/sklo Screen CA31CG1401287
Kód: SSW09347Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA z kolekce GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily, panty i madlo je v luxusní zlaté barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo kombinovat s bočními stěnami CAT2 a CAT5. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.12.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549677 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 067 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1280MR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
14 864 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1211CR-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4515C
Do 3 dnů
15 987 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1290MR-B
Do 3 dnů
11 592 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |