SanSwiss Cadura 140 cm jednokřídlé dveře - černý/sklo Screen CA31CD1400687
Kód: SSW09589Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Do 3 dnů
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Do 3 dnů
6 472 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA BLACK LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Černá matná barva sprchové zástěny vytvoří trendovou koupelnu. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit do niky nebo kombinovat s boční stěnou CAT2 (na fotografii) nebo bočními stěnami CAT2 a CAT5 - U-montáž. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.06.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549332 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Roth LLDO2/700 sprchové dveře dvoukřídlé 70 x 190 cm 552-7000000-00-21 brillant / intimglass
Na dotaz
9 188 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Cariba Line sprchové dveře do niky 90 x 202 cm otevírací brillant transparent CI FXO/330_CI PIG/900
Skladem v eshopu
13 349 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Do 3 dnů
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
15 204 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1290CR-B
Do 3 dnů
10 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1211CR-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |