SanSwiss Cadura 140 cm jednodílné posuvné dveře - zlatý/sklo Screen CAS2G1401287
Kód: SSW09305Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551434 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV70E00Z1
Skladem v eshopu
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVDC30LZ1
Do 2 týdnů
14 441 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMG0E00Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou jednokřídlé chrom transparent X0VVDCA00Z1
Skladem v eshopu
9 287 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVACE00Z1
Skladem v eshopu
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |