SanSwiss Cadura 140 cm jednodílné posuvné dveře - zlatý/sklo Screen CAS2D1401287
Kód: SSW09294Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550994 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací chrom transparent X0VVGCA00Z1
Skladem v eshopu
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |