SanSwiss Cadura 140 cm jednodílné posuvné dveře - černý/sklo Screen CAS2D1400687
Kód: SSW09562Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 537 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
2 475 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Kolekce BLACK LINE od SanSwiss s elegantními profily i madlem v nadčasové černé barvě vytvoří dokonalý soulad v koupelně. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550970 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Do 3 dnů
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa VITORIA NEW 80 x 190 cm OLBENW102680CC sprchové dveře
Skladem v eshopu
4 671 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
11 042 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 180 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4515C
Do 3 dnů
15 987 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1280CR-B
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
14 864 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |