SanSwiss Cadura 130 cm pevná stěna walk-in - bílý/sklo Shade CAT41300968
Kód: SSW09052Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Polysan SLIM RIVER 100 cm RV100 sprchový kanálek s roštem
Skladem v eshopu
5 882 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544337 |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1413-04
Skladem v eshopu
9 701 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1411-07
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1412-05
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1060-01
Skladem v eshopu
4 885 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1415-08
Skladem v eshopu
12 100 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1415-04
Skladem v eshopu
10 733 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1060-03
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |