SanSwiss Cadura 130 cm jednodílné posuvné dveře - zlatý/sklo Screen CAS2G1301287
Kód: SSW09306Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551397 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací chrom transparent X0VVGCA00Z1
Skladem v eshopu
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVGCE0LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 774 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVGC30LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV70300Z1
Skladem v eshopu
10 132 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 100 cm HI 2B2 10020 VPE
Skladem v eshopu
20 343 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |