SanSwiss Cadura 130 cm jednodílné posuvné dveře - černý/sklo Screen CAS2G1300687
Kód: SSW09574Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-850 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 048 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 950 mm odtokový žlab nerezový X01390
Skladem v eshopu
7 005 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Kolekce BLACK LINE od SanSwiss s elegantními profily i madlem v nadčasové černé barvě vytvoří dokonalý soulad v koupelně. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057551373 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 190 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YML0E00Z1
Do 2 týdnů
17 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-120 x 198 cm bílá+pearl 00VG01R211
Skladem na prodejně
6 583 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 215 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 100 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVAC30LZ1
Do 2 týdnů
14 103 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |