SanSwiss Cadura 130 cm jednodílné posuvné dveře - černý/sklo Screen CAS2D1300687
Kód: SSW09563Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 750 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 372 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 287 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Kolekce BLACK LINE od SanSwiss s elegantními profily i madlem v nadčasové černé barvě vytvoří dokonalý soulad v koupelně. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550932 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 180 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMY0E00Z1
Do 2 týdnů
16 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QVGC30LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře do niky 120 x 200 cm dvoukřídlé brillant transparent HI 2B2 12020 VPE
Skladem v eshopu
21 860 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV70E00Z1
Skladem v eshopu
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV70A00Z1
Skladem v eshopu
8 442 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 110 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMD0E00Z1
Do 2 týdnů
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VVDCE00Z1
Skladem v eshopu
11 315 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |