SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - černý/sklo Screen CAT41200687
Kód: SSW09148Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 750 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO23
Skladem v eshopu
5 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-750 DN50 černá mat GMO23B
Skladem v eshopu
7 032 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v černé matné barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553339 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1060-01
Skladem v eshopu
4 885 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1415-01
Skladem v eshopu
10 131 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1413-08
Skladem v eshopu
11 068 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1480-02
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1410-03
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1470-04
Skladem v eshopu
6 605 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1414-08
Skladem v eshopu
11 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 900 x 2000 mm GX1590
Skladem v eshopu
5 112 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |