SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - bílý/sklo Transparent CAT412001207
Kód: SSW09138Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540148 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |