SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - bílý/sklo Shade CAT41200968
Kód: SSW09128Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 498 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544290 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 150 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9WP0C0SZ1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 128 - 130 x 200 cm rám fialová sklo čiré BBCO504494104
Do 1 měsíce
12 419 Kč
Sprchové kouty WALK-IN 128 - 130 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |